Teamspeak
PŘEZDÍVKA
EMAIL
HESLO
HESLO ZNOVU
hra_0hra_1
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
COUNTER-STRIKE GLOBAL OFFENSIVE
-
Stream je offline
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
LEAGUE OF LEGENDS
-
Stream je offline
Zebracomp.skHicoria.comDdsport.czLinknet.skProgamingshop.skCzc.cz
DETAIL NOVINKY
Rozhovor o ceste za 3. miestom na lan turnaji L2PLAY
napsal BAJKOS, 05.02.2017

Ako je už známe naša League of Legends sekcia si z víkendovej lan akcie, ktorá niesla názov League of Legends 5v5 L2P tournament series odnáša 3. miesto. My sme si pre vás s našim kapitánom Vojtěch "Flay" Petruňa pripravili krátky rozhovor v ktorom sa dozviete zaujímavé informácie o priebehu turnaja, hry a taktiež ďalšie zaujímavé veci..

Ako si spokojný s organizáciou a priebehom akcie?

Organizace turnaje byla definitivně na velmi vysoké úrovni. Pořadatelé si poradili i s problémy se spectate módem, a tak si mohli diváci užít kvalitně komentovaný stream. Za mě jednoznačně palec nahoru.

 

Vyzdvihol by si nejakú udalosť či moment ktorý sa udial počas turnaja?

Už jenom samotné setkání  na turnaji, jako naší první společné akci, bylo svým způsobem speciální. Kdybych však měl vyzvednout jeden moment, bylo jím emotivní semifinále. To nás na jednu stranu rozhodilo, na druhou však motivovalo ke zlepšení.

 

Aké tímy sa zúčastnili turnaja? Poznali ste niektoré tímy poprípade hráčov z jednotlivých tímov?

Oproti minulému ročníku se úroveň týmů mírně zvedla, proto jsme čekali, že to nebude úplně jednoduché. Jelikož se kluci zúčastnili předchozího turnaje, měli jsme určité povědomí o hráčích, kteří se lanky zúčastní, což nám později usnadnilo jednotlivé fáze her.

 

Pripravovali ste sa špeciálne na nejaký tím?

Díky tomu, že jsme neznali soupisku týmů až do začátku turnaje, byla naše příprava spíše obecná. Zaměřili jsme se na vypilování našich kompozic spíše než na trénink proti jednotlivým týmům.

 

Pociťovali ste počas turnaja nervozitu? Bola to predsa vaša prvá lan akcia v tomto zložení.

Do turnaje jsme nastupovali s velkým očekáváním a podporou, která nás motivovala dosáhnout co nejlepšího umístění. Musím však uznat, že díky předchozím zkušenostem z akcí na nás nebyla znát nervozita, která je u některých týmů velmi ovlivňujícím faktorem.

 

Turnaj ste mali veľmi dobre rozohraný avšak v semifinále ste prehrali jednu hru ktorá vás stala postup do finále. Stihli ste už s chalanmi rozobrať tento zápas a prísť na problém, chybu ktorá vás stála výhru?

Jelikož mezi zápasy nejsou příliš velké časové mezery, tak jsme ihned po prohraném semifinále analyzovali chyby, kterých jsme se dopustili, a snažili se je před zápasem o třetí místo odstranit. Hlavní chybu, kterou bych vyzdvihl, byla pick a ban fáze, která nás průběh prohrané hry opravdu zkomplikovala.

 

Po tomto zápase vás čakal dôležitý zápas o tretie miesto. Snažili ste sa zmeniť štýl hry po predošlej prehre alebo ste sa spoliehali na veci ktoré ste mali natrénované? 

Byli jsme si poměrně jistí, že náš herní plán nebyl problém. Rozhodli jsme se proto zaměřit na to, aby se nám do rukou dostali comfort picky a my si tak byli mnohem více jistí.

 

Ako by si ohodnotil vaše jednotlivé hry na turnaji?

Vzhledem k obtížnosti našeho pavouku jsme neočekávali lehké hry a neponechávali nic náhodě. Co se týče osmifinále a čtvrtfinále, hry probíhali podle našich představ, což se projevilo na téměř čistém týmovém skórre. 

Semifinálovou hru jsme tipovali na jednu z těžších, a to se taky později projevilo. Souborem několika chyb jsme si přišli o šanci bojovat o první místo.

Před naší finální hrou o třetí místo jsme se dali dokupy, a ačkoliv hra nebyla tak čistá, jak bychom si představovali, splnili jsme naše papírové předpoklady.

 

Je niečo čo by si chcel odkázal čitateľom a fanúšikom?

Tímto bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nám na místě, ale souběžně i na streamu drželi palce. Také bych chtěl poděkovat organizaci za veškerou podporu, kterou nám poskytla. 

Již brzy se na nás můžete těšit na dalších akcích, na kteréme přijedeme ještě lépe připravenější a silnější.

 

Ďakujeme ti, za tvoj čas a gratulujem k vašému úspechu. Verím, že sa bude dariť aj naďalej.

KOMENTÁŘE
Informace    Nebyly přidány žádné komentáře.
Informace    Komentáře smí přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Páči sa Vám naša nová webová stránka?
Samozrejme 70%
Videl som lepšie 17%
Nie 13%
Děkujeme za Váš hlas!
YourGames
  • GrunexZebracompU2Playzone
  • LinknetTeamSpeakIllusionwolf

Navrhl Ati
Upravil CryCo
Kód & CMS Jan Baxa
TOPlist
Všechno na Illusion Wolf je chráněno ve smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Provozovatelem projektu je illusionwolf.eu, občanské sdružení