Teamspeak
PŘEZDÍVKA
EMAIL
HESLO
HESLO ZNOVU
hra_0hra_1
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
COUNTER-STRIKE GLOBAL OFFENSIVE
-
Stream je offline
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
LEAGUE OF LEGENDS
-
Stream je offline
Zebracomp.skHicoria.comDdsport.czLinknet.skProgamingshop.skCzc.cz
DETAIL NOVINKY
V sezóne 2017 s novou Counter-Strike: Go zostavou
napsal BAJKOS, 07.04.2017

Pred tým ako si predstavíme novú zostavu, povedzme si z akého dôvodu sme rozpustili predchádzajúci tím. Koncom roka 2016 sme ukončili spoluprácu s naším Counter-Strike: Global Offensive tímom. Hlavným dôvodom ukončia spolupráce bola klesajúca aktivita, ktorá neskôr viedla k úplnému skončeniu aktívneho hrania väčšiny hráčov. Po dohode s hráčmi sme sa rozhodli rozpustiť sekciu..

V novom roku 2017 sme nadviazali kontakt s jedným česko-slovenským tímom, s ktorým sme si vyskúšali spoluprácu, avšak niektoré veci nešli tak ako sme si predstavovali, preto sme sa rozhodli túto "neoficiálnu" spoluprácu ukončiť. Po tejto udalosti sme sa rozhodli kontaktovať hráča Ronald "woster” Nagy, ktorý bol evidovaný ako CL tímu, ktorý nás zaujal. Po prejednaní všetkých dôležitých záležitosti, sme sa s hráčmi dohodli na spolupráci.

Foto: Lan akcia 1. Trenčianska esport liga - 4. miesto

Do novej sezóny vstupujeme s novým Counter-Strike: Global Offensive tímom. V tíme sa nachádzajú mladí hráči, ktorí majú dostatok voľného času čo je základom pre aktívny tréning. V zostave sa tento krát nenachádzajú známejšie mená z domácej scény, ale o to viac, majú väčšiu chuť na sebe pracovať, aby všetkým ukázali, že sa s nimi musí počítať bez ohľadu na to, akému celku budú čeliť čo nám už nie jeden krát dokázali.

Vyjadrenie kapitána sekcie 

Zdravím, moje meno je Ronald „woster“ Nagy. Mám 17 rokov a patrím spolu s mojimi spoluhráčmi do novej Counter-Strike: GO zostavy organizácie Illusion Wolf. Counter-Strike: GO hrám viac ako 3 roky a počas mojej „kariéry“ som vždy túžil niečo dokázať na domácej scéne. Na začiatku roka 2017 som s mojimi dobrými kamarátmi založili tím, ktorý niesol názov "Avokádo". Našu zostavu či spomínaný tím môžete poznať z posledných 2 laniek, ktorých sme sa zúčastnili. Taktiež ste si nás mohli všimnúť na niektorom ONS cupe či ďalších rôznych online turnajov, kvalifikácii. Po odohraní spomínaných lan akcii sme sa dostali na priebežne 11. miesto v MČR kvalifikácii kde sme boli ako jeden z mala tímov, ktorý nepatria poď žiadnu organizáciu. Časom sa nám ozval priamo Miroslav "BAJKOS" Mituník (majiteľ organizácie), ktorý nám ponúkol určitú spoluprácu. Z tejto ponuky sme boli radi keďže sme už dlhšiu dobu hľadali organizáciu, ktorá by nás dokázala podporiť a nám sa to konečne podarilo no dá sa povedať, že si organizácia našla nás ako my ju. Po dohodnutí podmienok a spolupráce sme sa po pár dňoch zúčastnili prvej lanky pod touto organizáciou. Jednalo sa o lanku pod názvom " 1.Trenčianska e-sport liga" na ktorej sme sa umiestnili na 4. mieste. S týmto výsledok sme boli celkom spokojní, ale výsledok nebol úplne podľa našich predstav. Naša najbližšia LAN akcia ktorej sa zúčastníme je Y-Games, ktorá sa uskutoční 22-23. apríla 2017 v Bratislave. Momentálne sa snažíme čo najlepšie pripraviť na nadchádzajúcu lanku. S tímom trénujeme čo najviac a snažíme sa "fixnúť" jednotlivé nedostatky na mapách. Veríme, že každým dňom sa budeme posúvať vpred a získame čo najviac ocenení. Vieme, že to nebude najľahšie, ale robíme všetko preto aby sa naše ciele naplnili a veríme, že sa nám podarí. Na záver chcem celej organizácie poďakovať a odkázať jej aj touto cestou, že ju nesklameme!”

Nový line-up, ktorý bude v tomto roku reprezentovať naše farby tímu vyzerá následovne:

 Ronald "woster" Nagy

 Marek "W1zzMark" Styk

 Adam "Sushi" Sucharda 

 Marko "drakk" Šobíšek

 Daniel "Densik" Paulovič

KOMENTÁŘE
Informace    Nebyly přidány žádné komentáře.
Informace    Komentáře smí přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Páči sa Vám naša nová webová stránka?
Samozrejme 70%
Videl som lepšie 17%
Nie 13%
Děkujeme za Váš hlas!
YourGames
  • GrunexZebracompU2Playzone
  • LinknetTeamSpeakIllusionwolf

Navrhl Ati
Upravil CryCo
Kód & CMS Jan Baxa
TOPlist
Všechno na Illusion Wolf je chráněno ve smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Provozovatelem projektu je illusionwolf.eu, občanské sdružení