Teamspeak
PŘEZDÍVKA
EMAIL
HESLO
HESLO ZNOVU
hra_0hra_1
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
COUNTER-STRIKE GLOBAL OFFENSIVE
-
Stream je offline
Illusion Wolf
00:00
11.01.2017
LEAGUE OF LEGENDS
-
Stream je offline
Zebracomp.skHicoria.comDdsport.czLinknet.skProgamingshop.skCzc.cz
DETAIL NOVINKY
Fifa Csibbazzz: súhrn Y-Games
napsal Adiann, 26.04.2017

Ako už dobre viete, ani my sme nechýbali na najväčšom Slovenskom turnaji, ktorý nesie názov Y-Games. Na tomto turnaji sme mali zastúpenie v hrách Counter-Strike: Go, FIFA, ale aj v Dota2, ktorú sme komentovali. Tento krát sme si pre vás pripravili súhrn celého turnaja v hre FIFA!

Základná skupina D

Náš reprezentant Csibbazzz, v prvom kole nastúpil proti hráčovi MasterMikvor, ktorého zdolal pomerne ľahko 4:1. V druhom kole v základnej skupine ho čakal súper Liverpool, s ktorým si taktiež dokázal poradil a vyhráva 4:2. V treťom kole Csibbazzz, nastúpil proti hráčovi TotalDef, s ktorým remizoval 3:3. V štvrtom kole ho čakal hráč adriano93, ale aj tento krát vyhráva 2:1. V piatom kole nastúpil proti hráčovi Corvvin, s ktorým remizoval 3:3 a pripisuje si na svoj účet druhú remízu. V poslednom kole jednoznačne zdoláva hráča Dano_ze_Senice, a vyhráva 5:0. Csibazzz, predviedol dobré výkony vďaka ktorým postupuje zo skupiny z prvého miesta a to bez jedinej prehry! 

Play-off

V prvom kole Winners bracket sa stretáva s hráčom braninho, ktorého poráža 2:5. V druhom kole sa postavil proti vyzývateľovi MasterMikvor, ktorého prekonáva 5:3. V treťom kole sa stretáva s hráčom The Red Army, nad ktorým víťazi 5:4. V poslednom kole pred Finálovým kolom Winners bracket žiaľ prehráva 2:3 proti hráčovi Rolls Reus. Csibbazzz, sa prepadáva do šiesteho kola Lowers bracket v ktorom víťazí 4:2 nad hráčom Andy_R4. V siedmom kole ho čakal dôležitý zápas, ktorý nakoniec úspešne zvládol a vyhráva 3:4. Vďaka tomuto víťazstvu sa Csibbazzz, dostáva do samotného grand finále v ktorom na neho čakal hráč Rolls Reus. Zápas v grand finále žiaľ prehráva 2:3 a odnáša celkové 2. miesto! 

KOMENTÁŘE
Informace    Nebyly přidány žádné komentáře.
Informace    Komentáře smí přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Páči sa Vám naša nová webová stránka?
Samozrejme 70%
Videl som lepšie 17%
Nie 13%
Děkujeme za Váš hlas!
YourGames
  • GrunexZebracompU2Playzone
  • LinknetTeamSpeakIllusionwolf

Navrhl Ati
Upravil CryCo
Kód & CMS Jan Baxa
TOPlist
Všechno na Illusion Wolf je chráněno ve smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Provozovatelem projektu je illusionwolf.eu, občanské sdružení